05 maja 2009

Videochat z Yarabi @ eOk.roPamiętacie chłopaków z Yarabi? Jeśli jesteście fanami Adriana i Crisa w najbliższy czwartek będziecie mieli okazję zapytać ich o co tylko chcecie - chłopaki pojawią się na videoczacie organizowanym przez eOk.ro. Czat rozpoczyna się o godzinie 20.00, aby wziąć w nim udział będziecie musieli wejść na podstronę poświęconą zespołowi (link będzie się prawdopodobnie znajdował na stronie głównej eOk.ro w dniu czatu, jeśli nie, przypomnę Wam o tym w czwartek i podam właściwy link).

Uwaga! Czat z założenia będzie prowadzony w języku rumuńskim i dla rumuńskich fanów, jeśli będziecie chcieli zadać jakieś pytanie, zalecam używanie angielskiego. Prosiłabym też o okazanie należytej kultury w trakcie brania udziału w czacie i mam nadzieję, że wszyscy wiedzą , co mam na myśli.

Nie jest to pierwszy ani też ostatni videochat organizowany przez stronę eOk.ro, tego typu spotkania odbywają się w każdy wtorek i czwartek, od dziś będziemy Was na bieżąco informować o zapraszanych tam gwiazdach :)

Nagrania z videoczatów, które już się odbyły możecie obejrzeć TUTAJ.

2 komentarze:

  1. LadyBlackHeart22 lipca 2011 22:47

    Dzięki za nagrania :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za nagrania i wgl. za info ;D

    OdpowiedzUsuń