25 grudnia 2011

Craciun Fericit!

Wszystkim czytelnikom RoMuzyki chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia - może ciutkę spóźnione, ale jak najszczersze :) Świąteczny okres jest dla nas bardzo ważny również z innego powodu - pierwsza notka na tym blogu pojawiła się 25 grudnia 2008 roku, czyli... w dniu dzisiejszym RoMuzyka kończy 3 lata :) Dziękujemy, że z nami jesteście i razem możemy dzielić tą samą pasję; mamy nadzieję, że przyszły rok przyniesie nam jeszcze więcej możliwości i co najważniejsze - mnóstwo dobrej muzyki, którą będziemy się mogli z Wami dzielić :)

Żeby dopełnić świątecznego nastroju, przedstawiamy Wam rumuńskie gwiazdy, które tegoroczne Święta postanowiły umilić swoim fanom własnymi wersjami gwiazdkowych przebojów oraz specjalne życzenia dla polskich fanów od Keo (dziękujemy Agacie za podrzucenia nam linka na facebooku!)

Craciun fericit! :)2 komentarze:

  1. Dzięki za życzenia! ;) Cieszę się, że istnieje taki blog jak wasz o rumuńskiej muzyce! ;)) Życzę również Wesołych Świąt i mnóstwo czytelników! ;) Co do linka z KEO to nie ma za co ;)) Poprosiłam go o życzenia i są! ;))

    OdpowiedzUsuń
  2. hah xD dziękuje bardzo i życzę szczęśliwego N.R. ekipie Ro;)

    OdpowiedzUsuń